Vánoční trpaslíci – originální dekorace

Vánoce nemohou být úplné bez tematických dekorací, které zdůrazňují atmosféru svátků. Nejoblíbenějšími dekoracemi v tomto výjimečném období jsou samozřejmě: vánoční stromek a různé ozdoby, přívěsky, Santa Claus, soby atd. Pokud někdo chce do domu vnést na svátky nový prvek, stojí za to vsadit na vánoční trpaslíky.

Útulné a okouzlující hračky

Vánoční trpaslíci, i když vypadají jinak než tradiční Santa Claus, mají své vlastní jedinečné kouzlo a zapadají do útulné vánoční atmosféry. Je to také skvělý nápad na vánoční dárek pro milovaného člověka nebo dítě.  Trpaslíci jsou různí. Většina z nich má špičaté čepice a kulatá bříška (stává se, že jsou i štíhlí trpaslíci) a bílé vousy. Nejdou jim vidět ústa. U mnoha modelů jsou oči zakryty čepicí. Taková různorodost umožňuje vybrat si vánočního trpaslíka, který se nejlépe hodí ke zbytku vánočních ozdob a dodá tak domácím vánočním dekoracím zajímavý vizuální efekt. Vánoční trpaslík určitě vypadá roztomile. Ačkoli to trochu neodpovídá české tradici, svým šarmem vyrovnává nedostatek přítomnosti v tradici. Fanoušci této ozdoby věří, že je jen otázkou času, kdy se vánoční trpaslíci stanou součástí vánoční tradice. A zajisté mají pravdu. Děti si mohou s takovým maskotem hrát po celý rok. Koneckonců, trpaslík je spojován s péčí a dbalostí o hojnost domu, ve kterém se nachází. V lidových vírách je trpaslík strážcem domu a opravdu sympatickou postavou.

Vánoční trpaslíci jistě změní vánoční aranžmá a zaujmou místo vedle  Santa Clause, sobů nebo sněhuláků Jsou v různých velikostech a mohou to být rovněž přívěsky nebo tradiční maskoti. Je to hračka jak pro chlapce tak i pro dívku, což rozhodně usnadňuje výběr dárku pro dítě.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *