Vánoční sob Emako

Vánoční dekorace zlepšují náladu a oteplují interiér. Připomínají, že se blíží Vánoce – čas odpočinku, radosti, klidu a lásky.  Je to doba, kdy se v domech objevují neobvyklé dekorace a světýlka. Se zimou, Santa Clausem, dárky a saněmi si nejčastěji vzpomeneme na soba – velmi milé zvíře pomáhající „Santovi“. Zvíře se stalo jedním z oblíbených vánočních motivů.

 Krásný sob

Figurka soba Emako bude krásnou zimní dekoraci pro Váš dům i zahradu. Nejedno dítě řekne, jak roztomilý sob . Krásné parohy dodávají figurce elegantní vzhled. Modely vyrobené z umělých štětin jsou často ozdobeny šálem. Stříbrný sob Emako se naproti tomu nádherně třpytí na pozadí světýlek vánočních stromků a snadno se čistí. Sob je dokonalým doplňkem slavnostního výzdoby.

 Kam postavit soba

Vánoční sob Emalko perfektně vyplní volný prostor. Vypadá skvěle pod vánočním stromečkem nebo na prádelníku. Sob vytvoří vřelou sváteční atmosféru a promění byt ve Vánoční říši. Figurka vystavená v okně krásně ozdobí sklo a přitahuje oči kolemjdoucích. Vypadá stejně dobře v osvětlené vitríně jak rovněž na poličce vedle fotografií. Je atraktivní výzdobou každého interiéru – obývacího pokoje, dětského pokoje, kanceláře, ložnice, předsíně. Estetické a pečlivé zpracování umožňuje používat figurky po mnoho let. Textura těla zvířete připomíná srst.

Vánoční sob Emako je vynikající volbou pro člověka, který nemá rád vánoční přehánění v dekoracích, ale chce mít originální dekoraci, která je jasně spojena se svátky. Ideální jako vánoční dárek.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *