Stojan na boty – nepořádek v předpokoji pod kontrolou

Předpokoj to obvykle není velká místnost, takže je snadné o dojem nepořádku. Stačí umístit několik párů bot vedle sebe a už je tu nepořádek.  Proto je v předpokoji kromě věšáku nebo skříně na bundy a kabáty nezbytný stojan na boty, který pomůže zorganizovat boty.

Praktické využití

Stojan na boty má velmi praktické využití – zbavuje podlahu bot. Každý pár bot si najde své místo, což zase usnadní jejich případné hledání.  Mnoho modelů polic na boty je navíc vybaveno sedadly nebo lavicemi, což usnadňuje obouvání těhotných žen, starších osob a malých dětí. Je to v podstatě malý regál, který může mít 2-4 police, i když existují i vyšší konstrukce. Pomáhá udržovat pořádek s botami, které se aktuálně používají. Uzavřené skříňky na boty jsou dobrým řešením pro skladování méně často nošených bot. Stojan na boty jsou k dispozici v různých barvách – od bílé přes dřevo a šedé až po černé. Oblíbené jsou také dvoubarevné modely. V nabídce jsou nejčastěji dřevěné, bambusové, kovové nebo kovově-dřevěné stojany. Stačí barevně sladit model se zbytkem výzdoby v předpokoji. Stojan na boty jsou dobrým řešením pro menší předpokoj. Nemusí být ve formě regálu, ale např. skříňky s otevřenými policemi a možností přizpůsobení výšky mezi nimi velikosti obuvi, takže do něj můžete uložit i kozačky, aniž byste se museli obávat o ztrátu tvaru.

Bez stojanu na boty nebo skříněk neexistuje funkční předpokoj. Nábytek si můžete snadno vyrobit sami. K dispozici jsou také závěsné police, které jsou ideální pro velmi malý předpokoj. Výrobci nabízejí stojany různých šířek. Lidé s rozsáhlou sbírkou obuvi pro každou příležitost si také najdou něco pro sebe.

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.