Jak zařídit malou kuchyni?

Naše nápady na malé kuchyně jsou ideální pro ty, jejichž byty nejsou obdařeny velkou a prostornou kuchyní s jídelnou. Jistě, možná nebudete mít prostor pro plynový sporák a stůl, kde se vejdete s celou rodinou. Na druhou stranu to ale neznamená, že je malá kuchyně špatná věc a nic tam neuděláme.

Uchovávání potravin je jedním z nejdůležitějších prvků v malé kuchyni. Maximalizujíc každý volný centimetr, reorganizujíc oblasti v kuchyni tak, aby fungovaly co nejlépe, a v případě potřeby přidávajíc dalších řešení, můžete malou kuchyni změnit na něco jedinečného. Začněte tím, že si dobře promyslíte, jak používáte kuchyni a kde se musí všechno nacházet, protože Vám to pomůže rozhodnout, jaké místo pro ukládání produktů a hrnců potřebujete. Nejlepší je například skladovat produkty podle toho, jak často je používáme, takže se ujistěte, že jsou denně používané potraviny na snadno dostupné, nejnižší poličce a předměty pro zvláštní příležitosti o něco výš. Správně vybrané kuchyňské doplňky jsou rovněž skvělou volbou.

Učiňte malou kuchyni lehkou a prostornou, vybírajíc neutrální koloristiku. Neutralita však není jen béžová nebo krémová. Spojte bílé dlaždice a mramorové desky s kuchyňskými skříňkami v barvě kachního vejce, čímž získáte výraznou koloristiku, která dokola odráží světlo, díky čemu vypadá kuchyně mnohem prostornější.

V malé kuchyni musíte kreativně přemýšlet o způsobu, jakým budete uchovávat výrobky. Namísto investování do běžných regálů investujte do moderních kuchyňských doplňků, které vám umožní uchovávat velké množství produktů v relativně malém prostoru. Přidejte nebo odstraňte police, zavěste sklenice vzhůru nohama, nebo přidejte stojan na víno. Tak kde je prostor nad zlato, musíte si být jistí, že využíváte každý centimetr. S ohledem na tyto prvky můžete investovat do kuchyňských doplňků, které budou ideálně pasovat do Vaší kuchyně. Určitě budete spokojen nebo spokojena s dosaženým účinkem.

Jak skladovat příbory?
Příbory jsou nástroje, které používáme k jídlu. Obvykle se skládají z vidličky, nože a lžíce, ale...
K čemu slouží kuchyňské police?
Police do kuchyně jsou součástí kuchyňského vybavení, které slouží k ukládání různých předmětů. Mohou mít různé...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.