Regál do koupelny – praktický kus nábytku

Koupelna by měla být pohodlným a funkčním místem. Může být malá a je těžké do ní vložit základní vybavení, natož nábytek. K udržení pořádku je třeba skladovací nábytek. Malý regál bude ideální pro malé i větší koupelny. Regály se snadno vejdou do uspořádání koupelny.

Koupelnový regál – dobrá volba

Koupelnové regály jsou řešením, které bude fungovat v koupelně. Díky širokému sortimentu je koupelnová police plně přizpůsobitelná vašim potřebám. Některé z otevřených polic lze snadno „zavřít“ pomocí módních a elegantních košů nebo krabic, které budou fungovat jako zásuvky. Police navíc najdete v různých velikostech a tvarech – od velmi úzkých a vysokých, tzv. „sloupků“, až po závěsné police, které vám ušetří místo. Zajímavým nápadem je koupelnový regál na kolečkách, díky kterým jej lze volně přemisťovat, což nepochybně usnadní čištění koupelny. Pokud potřebujeme univerzální, prostorný a multifunkční kus nábytku, který pomůže udržovat v koupelně pořádek, bude velmi dobrou volbou právě regál.  Regál do koupelny s otevřenými policemi je vhodný pro skladování kosmetiky, parfémů, ručníků a make-upu. Dobrým řešením jsou také regály s otevřenými policemi a uzavřenou skříňkou, do které můžete schovat například chemikálie pro domácnost.

Regál do koupelny je kus nábytku, který pomáhá uspořádat prostor v koupelně a předchází nepořádku a v koupelně vypadá hezky, zvláště pokud odpovídá celé výzdobě koupelny. K dispozici je také uzavřené koupelnové regály , což je skvělý nápad, pokud nechcete vystavovat kosmetiku a jiné osobní předměty. Regály jsou k dispozici ve všech nejoblíbenějších barvách.

Jaký detsky dum zvolit?
Každé dítě sní o vlastním malém království, kde může hrát, snít a tvořit neomezeně. Místo, kde...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *