Originální fotorámečky – jednoduchý způsob, jak vyzdobit prázdnou stěnu v obývacím pokoji

Vytvoření nástěnné fotogalerie je skvělý způsob, jak vyplnit prázdné místo v interiéru. Tento typ dekorace nejen zpestří celé aranžmá, ale přivolává navíc krásné vzpomínky. V dnešním článku napovíme, jaké fotorámečky budou v tomto případě nejlepší a jak naplánovat rozložení fotogalerie na stěně.

Jaké fotorámečky zvolit?

Nejdůležitější a nejkrásnější okamžiky v životě zachycené na fotografiích lze vystavit zajímavým způsobem. Musíte se pouze postarat o jejich správné zarámování. Nástěnné fotogalerie jsou jedním z nejnovějších trendů v dekorování interiérů, který si rychle získal uznání mezi milovníky krásných a stylových interiérů. V současné době jsou velmi populární tzv. multi-rámečky, složené z mnoha malých rámečků, které tvoří fotogalerii. Multi-rámečky jsou k dispozici v různých barvách a rozloženích, takže je z čeho vybírat. Moderní fotorámečky na EMAKO jsou efektním dekorativním prvkem každého interiéru. Je to také skvělý nápad na jedinečný dárek pro blízkého člověka. Do multi-rámečcích můžete umístit libovolné fotografie, např. rodiny, přátel nebo oblíbených pohledů.

Fotorámečky v jedné barvě.

Multi-rámečky v bílé, šedé nebo černé barvě jsou dokonalým řešením pro všechny příznivce minimalistického designu. Tyto typy rámečků umožňují vytvořit extrémně elegantní a ucelenou kompozici, která dokonale zapadne do výzdoby velké většiny interiérů. V nabídce máme rovněž multi-rámečky s barevným akcentem, které odlišuje ultramoderní design. Tento model fotorámečků vypadá obzvláště dobře v interiérech vyzdobených v eklektickém stylu a v dětských pokojích.

Jak uspořádat fotografie na stěně?

Pokud se rozhodnete pro nákup multi-rámečků, nebudete se muset starat o správné umístění svých fotografií.  V situaci, kdy jsou fotografie v jednotlivých rámečcích – máte na výběr několik možností. Fotografie mohou být uspořádány tradičně v přímé linii, což navíc zdůrazní elegantní charakter interiéru. Dalším řešením je vytvoření symetrické nebo asymetrické kompozice.

Na čem pověsit fotorámečky na stěně? Nejjednodušším a nejbezpečnějším řešením je zavěšení fotografií pomocí šroubů nebo hřebíků – v závislosti na typu a hmotnosti rámečku. Osoby, které nechtějí trvale poškodit svou stěnu, se mohou rozhodnout pro nákup inovativních upevňovacích systémů přizpůsobených pro zavěšení nástěnných dekorací.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.