Kovové stojany na víno

Víno je speciální nápoj, který je citlivý na vnější faktory, jako je vlhkost a teplota. Sbírka dobrého, oblíbeného vína je určitě něco, na co byste měli být hrdí, a stojí za to ji představit elegantním způsobem. Nejlevnějším způsobem, jak skladovat a vystavovat víno, jsou kovové stojany na víno, které dokonale zapadají do industriálního nebo moderního stylu.

 

Na stěnu i na podlahu

Výstroj interiéru v moderním stylu se vyznačuje dřevěným nábytkem v kombinaci se sklem nebo kovem. Do takto zařízené místnosti dokonale zapadají kovové stojany na víno. V menším obývacím pokoji jsou perfektní regály připevněné ke stěně, které krásně zdobí stěnu a jsou prvkem viditelným od vstupu do místnosti.  Díky rozmanitosti forem si každý milovník vína najde funkční a pasující stojan pro daný interiér. Takový předmět je v moderních interiérech často jedinou dekorací stěn. K dispozici jsou tvary jednoduché, ale i mnohem rafinovanější.  Ve středních a velkých obývacích pokojích nebo jídelnách vypadají skvěle stojící kovové stojany na víno.  Jsou vyrobeny z velmi kvalitního kovu a jsou testovány s ohledem na  odolnost. Jsou k dispozici v matném nebo lesklém provedení.

 

Kovové stojany na víno jsou nejčastěji černé barvy. Nechybí však také výrobky v barvě mědi, stříbra, bílé a zlaté patiny. Stojany v barvě mědi a zlaté patiny vypadají rovněž skvěle v interiérech v klasickém nebo retro stylu.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *