Koupelnové koše – funkční gadget

Výstroj moderní koupelny musí být jednotná – všechny prvky by měly tvořit jeden celek. Koupelna by měla být pohodlně použitelná, přizpůsobená potřebám všech členů domácnosti a snadno udržovatelná. Plní několik funkcí: sanitární, hygienickou a dekorativní. Každá koupelna potřebuje místo pro uložení prádla. Nejlepší je koš na prádlo, který pomáhá udržovat v koupelně pořádek.

 

Jednoduchý koš na prádlo

Znečištěný oděv je nutné někde uschovat před očima rodiny. Oblečení skladujeme tak dlouho,

dokud není buben pračky plný. Koupelnové koše jsou dostupné v mnoha velikostech a jsou vyrobeny z různých materiálů. Nejdůležitější je, aby to byl produkt odolný , kterému nevadí vlhkost. Nejoblíbenější jsou koše kovové, plastové, dřevěné a proutěné. Koupelnový koš může být velmi zajímavou výzdobou interiéru a může doplnit výstroj. Snadno najdete koše různých velikostí, ať už pro malé, nebo velké koupelny.

 

Koš na prádlo jako součást koupelnového nábytku.

Některý koupelnový nábytek již zahrnuje koše na prádlo.  To je skvělé řešení pro lidi, kteří nechtějí, aby byl koš a jeho obsah viditelný v koupelně. Je to také velká úspora místa, kterého v malých koupelnách nikdy není zbytečně moc.

 

Dřevěné, proutěné a kovové koše jsou velmi odolné.  U dřevěných a proutěných košů je třeba zkontrolovat kvalitu materiálů – měly by být chráněny proti vlhkosti.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *