Designový stojan na víno

Víno je ušlechtilý nápoj, který si vyžaduje správné skladování. Znalci vína říkají, že jejich oblíbený nápoj je nutné čichat, obdivovat, sledovat, ochutnat a vychutnat si jeho chuť. Pití vína je rituál a místo jeho skladování by mělo být hodné tohoto skvělého alkoholu.

Význam skladování vína

Na konečnou chuť vína, jeho aroma a barvu má vliv několik faktorů: sluneční světlo, teplota a vlhkost vzduchu. Odborníci připomínají, že příliš silné osvětlení (ať už umělé nebo přírodní) může způsobit uvolňování síry, která pak výrazně zhoršuje chuť vína.  Objevuje se nepříjemná „chuť světla“. Víno, které je vystaveno příliš velkému množství slunečního světla, stárne rychleji a ztrácí svou barvu.  K uložení tohoto ušlechtilého nápoje je vhodný designový stojan na víno .

Různé tvary stojanů na víno

Designové stojany na víno mohou mít různé, originální tvary. V závislosti na interiéru jsou k dispozici modely tradičních designových stojanů na víno.  Můžete si také vybrat stojany neobvyklých tvarů, například: plachetnice, jízdní kola, nástroje nebo košíky, bedny, jelena, police, vlny, plástve medu, zámecké dveře, skříňky, žebříky. Díky bohatství tvarů si každý kupující najde model, který jej potěší a bude pasovat do interiéru.

Funkční dekorace

Designový stojan na víno je rovněž ozdobou obývacího pokoje, jídelny nebo kuchyně, která dodává interiéru nádech elegance a vytříbenosti. Stojany naplněné lahvemi s vínem vypadají skvěle v klasickém, moderním ale i industriálním interiéru. Stojany lze použít k uložení jakéhokoli typu lahví, např. s likéry, džusy nebo vodou.

Designové stojany na víno pomáhají udržovat pořádek – lahve s alkoholem nebo džusy jsou uloženy na jednom místě a nezabírají místo v kuchyňských skříňkách. Stojany jsou především zajímavým dekorativním prvkem, který lze přizpůsobit stylu interiéru obývacího pokoje nebo kuchyně.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.