Dřevěné police do koupelny

Koupelna je obvykle místnost nevelkých rozměrů. Po umístění všech nezbytných prvků chybí místo na koupelnový sloup s poličkami, díky němuž si můžeme udržet pořádek v kosmetice a pracích prostředcích. V takové situaci je jediným řešením využití stěny. Můžete na ni pověsit koupelnovou skříňku nebo police.

Police – nezbytné příslušenství

Dřevěné police do koupelny pomáhají udržovat pořádek a čistotu. Díky nim má veškerá kosmetika, hygienické výrobky a prací prostředky své místo.  Jsou vyrobeny z různých materiálů: kov, dřevo, sklo a plast, a mají různé formy a barvy. Závěsné police jsou skvělé v koupelně zejména z důvodu hospodárnosti. Můžete je namontovat na libovolném místě na stěně. Nejoblíbenější místa jsou: nad zrcadlem a nad vanou. Plastové police mohou být zavěšeny ve sprchové kabině, což je velmi praktické, jelikož díky tomu máme koupelnové doplňky vždy po ruce.

Popularita dřevěných polic

Mohlo by se zdát, že se dřevěné police do koupelny nehodí. Stále více výrobců nábytku však nabízí dřevěné koupelnové police. Dřevo je řádně připravené a nalakované, díky čemuž je odolné vůči vlhkosti. Dřevěná police do koupelny vytváří příjemnou atmosféru a má v sobě současně špetku extravagance.

Estetické přednosti dřevěné koupelnové police

Dřevěná koupelnová police má zvláštní estetickou vlastnost – rýhy, suky, letokruhy, mikrotrhliny, otřepy a nepravidelnosti přírodního dřeva, které jí dodávají neopakovatelný a jedinečný charakter. Nejedná se o výrobní vadu a neovlivňuje to nijak funkčnost a pohodlí používání produktu.

Dřevěné koupelnové police ladí s každou barvou aranžmá – dokonale ladí s bílým nábytkem, kde jsou prvkem barevného zlomu. Způsob upevnění závisí na typu police a výrobek je dodáván s montážním návodem. Dřevěná police do koupelny je velmi kvalitní produkt, a proto může být praktickou koupelnovou dekorací po dlouhá léta.

Jaký detsky dum zvolit?
Každé dítě sní o vlastním malém království, kde může hrát, snít a tvořit neomezeně. Místo, kde...
Jaká zrcadla na zeď zvolit?
Výběr správného zrcadla na zeď může dramaticky změnit vzhled a atmosféru vašeho interiéru. Zrcadlo není jen...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.