Jaké dekorace na vánoční stůl?

Vánoční stůl je hvězdou představení. Je to místo, kde postavíte všechna svá oblíbená jídla, takže musí být co nejslavnostnější a nejkrásnější. Mnoho z nás dekoruje stůl drobnými vánočními akcenty. Jak ale docílit toho, aby Vaše dekorace vypadaly skvěle a přitom nebyly nevkusné?

Dodejte nádech elegance svíčkami

Stůl osvětlený svíčkami je vždy romantickým a elegantním způsobem, jak dodat náladu sváteční večeři nebo obědu. Můžete také přidat malé svíčky, které umístíte mezi různé pamlsky, nebo je můžete naaranžovat na svícny na komodě nebo knihovně.

Zapojte svou vánoční výzdobu

Můžete použít další předměty, jako jsou figurky nebo vánoční ozdoby. Oblíbené doplňky pro vánoční dekorace jsou vánoční sob, Santa Clausové nebo sněhuláci. Velmi pěkný efekt přináší odlesk svíček od třpytek na doplňcích – dodává vánoční kouzlo. Na stůl můžete dát i ozdoby nebo vánočního světélka.

Použijte vánoční ubrus

Ubrus s vánočními motivy jistě vyzdvihne význam Vánoc a přiměje nás, abychom se cítili ještě slavnostněji. Vánoční ubrus je jednoduchý způsob, jak se dostat do sváteční nálady. Podle vkusu a stylu zdobení si můžete vybrat barevný nebo vzorovaný ubrus. Klasický bílý ubrus bude nejen vypadat vždy dobře, ale skvěle se hodí i k ostatním svátečním dekoracím.

Vsaďte na monochromatické provedení se zelenou

Zelená je jedním z mých oblíbených způsobů, jak přidat život a barvu, aniž bych odváděl pozornost od zbytku dekorace stolu. Ať už se jedná o živé rostliny nebo umělé, zelená přidává nádech přírody, který je těžké porazit! Poskytuje také zemité klima, které se dobře hodí ke všem věcem souvisejícím se zimou, jako jsou sněhuláci a sáňkování.

Ozdobte ovocem a zeleninou

První věc, která Vás napadne, když se začnete bavit o tom, jak vyzdobit stůl na Vánoce, je zdobení ovocem a zeleninou. Je velmi snadné to udělat sami – stačí koupit trochu ovoce a zeleniny v místním obchodě nebo na trhu, nakrájet je na poloviny nebo čtvrtiny a naaranžovat na talíře s ubrousky s vánoční tématikou.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.