Vánoční sob – ozdobte svůj dům s noblesou

Výzdoba domu na Vánoce je skvělá zábava pro lidi, kteří rádi tvoří tento druh aranžmá. Máme opravdu spoustu možností, jelikož v obchodech najdeme spoustu různých druhů doplňků a dekorací, které do této atmosféry dokonale zapadnou. Mnoho nápadů lze navíc realizovat i svépomocí, například věnce, které budou jednou z ozdob vánočního stolu a mnohé další. Aby se vánoční atmosféra u nás doma ještě více umocnila, neměl by chybět sob – nadčasový vánoční motiv.

Sob – nadčasová vánoční dekorace

Všechny děti dobře znají soba – je to právě on, kdo pomáhá Santovi doručit vysněné dárky. Rodiče také vědí, že pod vánočním stromečkem nesmí chybět sladké cukroví se sklenicí mléka pro Santu, který přijde uprostřed noci a mrkev pro soby – i když na to zapomenou, děti jim to určitě připomenou. Není tedy divu, že mezi oblíbené vánoční ozdoby patří sob, který v závislosti na druhu může být samostatnou ozdobou nebo se stát součástí většího vánočního aranžmá.

Vánoční sobi se může lišit v mnoha ohledech – může mít podobu menší či větší figurky, kterou postavíme na poličku, stůl nebo komodu, i docela velké, která bude stát na podlaze u vánočního stromečku nebo v předsíni či obýváku – vše záleží na naší představě o vánoční výzdobě. Sob jako dekorace může být elegantní i zábavný současně – vyberte si takového, který Vás nejvíce osloví.

Jiné soby, které se skvěle hodí i jako vánoční dekorace, jsou rovněž roztomilí plyšáci, legrační loutky nebo větší figurky, které vypadají skoro jako živé. Vánoční sob může být barevný, stříbřitý, hnědý nebo nasvícený LED světýlky – každý z nich je efektní a bude fungovat v moderním i klasickém interiéru.

Jak naaranžovat vánočního soba?

Sob, v závislosti na typu, může být samostatnou dekorací nebo může být součástí většího aranžmá. Může stát například ve společnosti skřítků, Santy a vánočního stromečku – v takovém případě je nejlepší zvolit většího soba. To ale nejsou jediné možnosti – malá vánoční figurka soba se bude skvěle vyjímat na parapetu, stole, knihovně nebo krbu. Naopak ty větší se budou skvěle hodit do obývacího pokoje, předsíně nebo na balkon či terasu – záleží jen na Vás, kde pro ně najdete to nejvhodnější místo.

Důstojný sob, barevný sob, sob ve vtipných ponožkách a s milým úsměvem – takoví sobi ještě více zvýrazní vánoční atmosféru – slaďte si je s interiérem svého domova. Například ti nejklasičtější a nejelegantnější budou pasovat v moderních i klasických interiérech a vtipné soby budou určitě chtít děti do svých pokojů.

Sobi – nadčasové a elegantní dekorace pro mnoho zim

Dekorace v podobě vánočních sobů jsou vyrobeny precizně a z kvalitních materiálů – díky tomu jsou odolné, efektní a elegantní – můžete si být jisti, že Vám budou sloužit po mnoho zimních sezón. Tato nadčasová dekorace bude rozhodně bavit i děti – milují tento druh dekorací a interiér domu se stane ještě více klimatickým a radostnějším. Seznamte se s nabídkou a pozorně si prohlédněte všechny soby – některý z nich se Vám jistě zalíbí a budete ho chtít pozvat k sobě domů na radostný vánoční čas!

 

foto: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *