Nástěnné dekorace, pasující do různých stylů

Prázdnou stěnu je třeba využít, zaplnit ji zajímavými dekoracemi. Nástěnné dekorace emako.cz jistě dodají Vašemu domu nevšední vzhled a styl. Příkladem jsou trojrozměrné, ažurové rámy vyplněné rostlinnými tvary. Listy v metalických barvách mají atraktivní a neobvyklý vzhled. Pasují do obývacího pokoje a nahrazují klasické obrazy. Do dětského pokoje se vyplatí zvolit nástěnnou mapu zavěšenou na ozdobném dřevěném kolíčku. V ložnici skvěle poslouží lapače snů nebo vlastnoručně vyrobené věšáky na květináče. Výběr nástěnných dekorací je široký, a tak se vyplatí jimi zpestřit interiér Vašeho domova či kanceláře.

Nástěnné hodiny do domu nebo kanceláře

Nástěnné hodiny jsou skvělou dekorací na zeď. Můžete je zavěsit doma nebo v kanceláři. K dispozici je mnoho různých modelů nástěnných hodin, z nichž každé mají své kouzlo a styl. Oblíbené jsou kulaté ažurové, kovové hodiny s římskými číslicemi. Zajímavým nápadem jsou také sálavé hodiny. Podobné tvary mohou mít ozdobná zrcadla, např. připomínající slunce. V kanceláři nebo v dětském pokoji se bude hodit tabule, která pomůže při organizaci práce i každodenních činností.

Originální fotorámečky jako dokonalou dekorací stěny

V domu nesmí rovněž chybět místo na rodinné fotografie. Ke zpestření interiéru lze použít originální nástěnné dekorace. Příkladem jsou rámečky v podobě závěsného panelu připevněného ke stěně pomocí kovového držáku. Můžete si rovněž vybrat hotový plakát, který bude ladit se stylem interiéru. Plakát je dobrý nápad, jelikož nahrazuje reprodukce obrazů. Dalším nápadem na nástěnnou dekoraci je artistická, prostorová dekorace s 3D efektem. Velmi oblíbené jsou kovové kompozice kruhových tvarů.

Zajímavá zrcadla

Zrcadla jsou skvělá pro doplnění světla a hloubky místnosti. Mohou Vám také pomoci získat krásnou dekoraci pokoje. Zrcadla lze použít v každé místnosti, ale jsou užitečná zejména v předpokojích a koupelnách. Velmi pěkně na stěně v ložnici např. vypadá kulaté zrcadlo v pleteném rámu nebo zrcadlo v ratanovém rámu.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *