Kovová dekorace na zeď – proč to stojí za to?

Během projektování každého prostoru přichází moment, kdy stojí za zvážení nákup dekorací. Není třeba okamžitě investovat do obrazů nebo speciálních soch na míru. V našem obchodě Emako nabízíme propozice, které snoubí praktické využití s dekorativní funkcí.

Víme, jak různorodé jsou potřeby našich zákazníků, proto se jim snažíme co nejlépe vyhovět. V nabídce dostupné na webových stránkách obchodu nabízíme řadu dekorativních doplňků vyrobených v různých stylech. Nejoblíbenější jsou kovové dekorace na zeď.

Kulaté kovové dekorace s přírodními motivy

Mezi produkty, které nabízíme, najdete neobvyklé dekorativní kompozice. Jednou z nich jsou kulaté prvky z kovu, spojené s rákosovými koly. Všechny části vytvářejí jednotný celek, který bude dobře pasovat v minimalistickém interiéru. Dekorace měří 89 x 52 cm a bude dobře vypadat na neutrálním pozadí (doporučujeme použít béžovou nebo světle hnědou stěnu, jelikož samotná dekorace má přírodní barvy).

Kromě smíšených kompozic nabízíme také minimalistické dekorace (kompletně kovové) rovněž v kulatých motivech. Jsou často vybírány do interiérů, kde s dalšími kovovými akcenty dodávají prostoru jedinečný ráz.

Tematické kovové dekorace

Tematické dekorace jsou nejlepším řešením pro zákazníky, kteří očekávají, že se dekorace budou hodit k hotovému vybavení domu. Můžeme nabídnout množství příslušenství, které se odlišuje od ostatních propozic dostupných na trhu.

Na webových stránkách našeho obchodu jsou:

  • kovové dekorace ve tvaru sovy,
  • nástěnné krajiny vykonané z kovu,
  • rostlinné obrazy s motivem zlatých listů,
  • ozdobné 3D rámečky,
  • ozdobné kovové nápisy.

Některé z podobných produktů jsou rovněž k dispozici v jiné barevné verzi, což umožňuje vytvořit jedinečnou kompozici.

Multifunkční kovové předměty

Kovové dekorace mohou být nejen elegantní ozdobou, ale také užitečným doplňkem, který může každý denně používat. Máme na mysli dekorativní hodiny, zrcadla a věšáky. Všechny tyto předměty plní dvojí roli.

Mezi všemi námi nabízenými dekorativními doplňky máme:

  • kovové hodiny s kulatými ciferníky,
  • zrcadla s kovovým rámem,
  • ozdobná ramínka s háčky,
  • kovový rám sloužící jako věšák na fotografie.

Doporučujeme Vám podívat se na naše propozice hodin a zrcadel. Každý model se od sebe výrazně liší, takže si více zákazníků může vybrat něco pro sebe.

Všechny informace naleznete na příslušné záložce na našich webových stránkách, kam jsme umístili nejdůležitější informace o nabídce.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *