Jaké závěsy pořídit do dětského pokoje?

Pokud chcete udělat malou metamorfózu dětského pokoje, vyplatí se vybrat dětské závěsy. V první řadě by měly chránit interiér před příliš silnými slunečními paprsky. Je to také dekorace místnosti, takže by měly vypadat esteticky. Jiné vzory budou pro holčičku a úplně jiné pro chlapečka. Nabízíme závěsy nejvyšší kvality, velmi estetické.

Dětské závěsy pro holčičku

Dětské závěsy UNICORN budou pro holčičky jako stvořené. Je to skvělá volba, pokud chcete v dětském pokoji něco jednoduše změnit. Jedná se o závěsy přímo od francouzské firmy. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je vysoce kvalitní polyester. Závěsy se vyznačují například pevností, a to díky materiálu, který byl na jejich výrobu použit. Látka je velmi příjemná na dotek. Vyznačuje se také odolností proti poškození. Samotné závěsy mají extrémně roztomilý vzor jednorožců. Tento produkt doplňuje uspořádání celého pokoje. Závěsy UNICORN jistě osloví každou dívenku. Za zmínku rovněž stojí fakt, že jsou pokryty jemnými hvězdičkami, které ve tmě září.

Dětské závěsy pro chlapce

V naší nabídce máme rovněž dětské závěsy PETIT ASTRONAUT. Určitě budou pasovat do dětské ho pokoje chlapce, který je zařízen v moderním stylu. Závěsy mají stylový design. Zcela jistě okouzlí každého hosta. Vypadají kouzelně. Vyznačují se také tím, že je lze snadno a rychle zavěsit. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je vysoce kvalitní polyester. Tyto dětské závěsy jsou mimořádně elegantní dekorací každého okna.

Barva závěsů. Záleží na ní?

Závěsy jsou především doplňkovou dekorací, ale občas jsou i hlavním prvkem výzdoby. Díky nim  totiž interiér získá nový charakter. Při výběru závěsů byste měli vědět, že by měly ladit s čalouněním nábytku, barvami výbavy a stěnami. V dětském pokoji je pravděpodobně množství barev, a tak si v tomto případě můžete dovolit trochu šílenství rovněž při výběru závěsů. Pro nejmenší děti budou nejvhodnější živější barvy. Nedoporučujeme absolutně šedé a béžové odstíny. Perfektní volbou za to bude oranžová, žlutá. Dětský pokoj získá novou atmosféru. Interiér se stane mnohem jasnější.

Jaká délka závěsů je nejlepší?

Nejvhodnější délka závěsů do dětského pokoje je po okenní parapet. Je to totiž nejbezpečnější délka. Dítě totiž může během zábavy stáhnout látku a shodit na sebe celou garnýž.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *