Závěsný odkapávač na nádobí Emako – koupit osvědčený produkt

Nabízíme praktický a elegantní závěsný odkapávač na nádobí Emako jako jsou šálky, talíře a příbory. Tento doplňkový prvek ve vaší kuchyni je nejen dokonalou dekorací, ale především usnadní proces sušení nádobí. Odkapávač navíc ochrání kuchyňskou linku nebo jiný nábytek před potřísněním a poškozením. Sušák je velmi prostorný, má dvě patra, díky čemuž se do něj vejde velké množství nádobí. Má dodatečnou nádobu na vidličky, nože a lžíce. Dvě madla, která byla připevněna po stranách celé konstrukce, usnadňují její případnou přepravu.

Specialisté se postarali o to, aby bylo snadné a rychlé zbavit se vody stékající na dně odkapávače. Řešením tohoto problému je odnímatelné dno sušáku, které lze kdykoliv znovu nasadit. Vše je vyrobeno mimořádně solidně a předmět lze bez problémů používat řadu let. Odkapávač na nádobí je stylovou dekorací a praktickým prvkem v každé kuchyni. Investujte do praktických a kompaktních řešení!

Odkapávač na nádobí z našeho obchodu Emako se velmi snadno a rychle čistí. Navíc jde o minimalistické řešení, které bude v kuchyni jakéhokoli aranžmá působit mimořádně elegantně. Bude se hodit do míst v boho, klasickém a dokonce i skandinávském stylu zároveň. Výrobek je vyroben z chromované oceli ve stříbrném odstínu. Ocel je extrémně odolná a díky ní je celá konstrukce schopná nést všechna náčiní. Navíc je odolná proti rzi a nereaguje na různé druhy saponátů používaných k mytí nádobí. Díky použití vhodného materiálu zabráníme jeho plesnivění. Dvouúrovňový odkapávač ušetří spoustu volného místa v naší kuchyni. Svou roli splní v menších i větších interiérech.

Proč právě obchod Emako?

Náš obchod Emako se postaral o to, aby námi nabízené sušáky na nádobí byly přizpůsobeny individuálním potřebám zákazníka a pasovaly do všech kuchyňských výzdob. Poslouží zároveň osobám, které mají myčku i těm, kteří myjí nádobí ručně. Každý nákup v našem obchodě je stejně příjemný. Přesvědčte se sami o nejkvalitnějším odkapávači nádobí! Potěší Vás jeho funkčnost a klasický design. Neváhejte a objednejte NYNÍ!

Jak skladovat příbory?
Příbory jsou nástroje, které používáme k jídlu. Obvykle se skládají z vidličky, nože a lžíce, ale...
K čemu slouží kuchyňské police?
Police do kuchyně jsou součástí kuchyňského vybavení, které slouží k ukládání různých předmětů. Mohou mít různé...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *