Jak zařídit malou koupelnu?

Promyšlené možnosti uchovávání a elegantní povrchy mohou učinit i tu nejmenší koupelnu stylovou a praktickou. Ať už si vyberete elegantní, odvážný vzhled nebo tradiční design, existuje mnoho způsobů na to, abyste si vytvořili malou, stylovou koupelnu, jedním z nich jsou například koupelnové věšáky.

Hledáte nápad na malou koupelnu? Malá koupelna může být stylová, praktická a se správnou výzdobou zabírat málo místa.

Velké koupelny jsou luxusem, o kterém mnozí z nás mohou jen snít – volně stojící vana uprostřed místnosti, spolu s krbem a přepychovým křeslem, je na seznamu přání každého, že ano? Ať je pravda jaká chce, domníváme se, že kompaktní koupelny mohou být stejně nádherné a pohodlné.

Malý prostor nemusí vypadat přeplněný nebo stísněný, pokud využijete několik chytrých triků – Vaše koupelna může brzy vyzařovat stylem a sofistikovaností, i když máte pouze sprchu a pračku, které se do ní sotva vejdou. Několik doporučení týkajících se úspory místa spolu s množstvím skvělých doplňků a textilií změní nejskromnější koupelny na záviděníhodná místa během několika minut. Ukážeme Vám, jak vytvořit malou koupelnu snů.

První nápad je velmi jednoduchý. Vymalujte stěny do poloviny, vznikne tím iluze vysoké místnosti. Tmavším odstínem barvy, vytvoříte odstup od horní části stěny. Pokud by celá stěna byla v jedné barvě, místnost by neměla tolik hloubky. Tento chytrý, ale jednoduchý malířský trik je skvělým způsobem, díky kterému se malý prostor může zdát větší, než ve skutečnosti je.

Druhým nápadem jsou koupelnové věšáky. Jsou relativně malé a zabírají na stěně velmi málo místa. A můžete na ně pověsit opravdu hodně různých věcí, jako jsou například ručníky. Nejenže pak budou viset vhodným, a hlavně vkusným způsobem na konkrétním věšáku, nebudou se hlavně válet po celé podlaze. V praxi to znamená obrovskou úsporu potřebného prostoru, který má v malé koupelně ohromný význam.

Jaký detsky dum zvolit?
Každé dítě sní o vlastním malém království, kde může hrát, snít a tvořit neomezeně. Místo, kde...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *